Statystyki meczu: Bratek Bratkowice - Resovia II

Zobacz też: Terminarze Statystyki

30. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-15, godz. 17:00

Bratek Bratkowice

4

Resovia II

2
14'

Paweł Hejnig

1 - 0

       

       

Łukasz Drążek

30'
49'

Paweł Hejnig

       

52'

Wojciech Rytkiewicz

2 - 0

       

54'

Michał Bednarz

       

54'

Michał Bednarz

3 - 0

       

       

3 - 1

Jakub Pluta

62'
67'

Paweł Żmuda

       

70'

Rafał Twardowski

       

81'

Damian Depa

4 - 1

       

       

Adam Mucha

89'

       

4 - 2

Piotr Pecko

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-09-22 Resovia II 5 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-15 Bratek Bratkowice 4 - 2 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-11 Resovia II 7 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-03-25 Resovia II 2 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-19 Bratek Bratkowice 3 - 0* Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-03-18 Bratek Bratkowice 3 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-08-13 Resovia II 4 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-03 Bratek Bratkowice 2 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-23 Resovia II 3 - 3 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-25 Bratek Bratkowice 2 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-09-07 Resovia II 2 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-06-06 Resovia II 2 - 3 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-10-04 Bratek Bratkowice 2 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Wisłok Strzyżów 4 - 3 LKS Trzebownisko
KS Zaczernie 0 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice 4 - 2 Resovia II
Włókniarz Rakszawa 3 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Sawa Sonina 3 - 1 Błażowianka Błażowa
Błękit Żołynia 1 - 1 Jedność Niechobrz
KS Stobierna 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Strumyk Malawa 3 - 2 Strug Tyczyn

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka