Statystyki meczu: Jedność Niechobrz - Resovia II

Zobacz też: Terminarze Statystyki

22. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-27, godz. 15:00

Jedność Niechobrz

1

Resovia II

1
26'

Sebastian Kłeczek

       

       

Hubert Żyszkiewicz

43'
44'

Sebastian Kłeczek

1 - 0

       

48'

Damian Rak

       

       

1 - 1

Damian Wilczak

66'
90+'

Mateusz Rachwalski

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-09-15 Jedność Niechobrz 0 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-25 Jedność Niechobrz 1 - 5 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-27 Jedność Niechobrz 1 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-16 Resovia II 2 - 0 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-10 Resovia II 1 - 0 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-04 Jedność Niechobrz 6 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-29 Jedność Niechobrz 5 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-09-14 Resovia II 2 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-06-14 Resovia II 0 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-11-11 Jedność Niechobrz 1 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-05-30 Jedność Niechobrz 1 - 2 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-10-11 Resovia II 5 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Wisłok Strzyżów 2 - 3 Sawa Sonina
Strumyk Malawa 3 - 0 KS Zaczernie
Jedność Niechobrz 1 - 1 Resovia II
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
Błękit Żołynia 2 - 0 Włókniarz Rakszawa
KS Stobierna 2 - 0 Bratek Bratkowice
Strug Tyczyn 3 - 1 LKS Trzebownisko
Błażowianka Błażowa 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka