Statystyki meczu: Jedność Niechobrz - Sawa Sonina

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-16, godz. 15:00

Jedność Niechobrz

1

Sawa Sonina

2

       

Łukasz Kraska

18'
37'

Dariusz Szeliga

1 - 0

       

43'

Sebastian Kłeczek

       

56'

Jacek Kocurek

       

       

Bartłomiej Olechowski

61'
62'

Mateusz Rachwalski

       

69'

Łukasz Kalandyk

       

       

1 - 1

Grzegorz Słonina

69'
76'

Mateusz Guzek

       

       

1 - 2

Szymon Jodłowski

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-11-07 Sawa Sonina 1 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-05 Jedność Niechobrz 1 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-07-31 Sawa Sonina 4 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-28 Sawa Sonina 2 - 0 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-16 Jedność Niechobrz 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-10 Sawa Sonina 1 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-04 Jedność Niechobrz 2 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-28 Sawa Sonina 1 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-05-31 Jedność Niechobrz 2 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-10-22 Sawa Sonina 2 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-23 Sawa Sonina 1 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-11-10 Jedność Niechobrz 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Głogovia Głogów Małopolski 4 - 0 Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz 1 - 2 Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 0 LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów 0 - 2 Strumyk Malawa
Strug Tyczyn 3 - 0 KS Stobierna
Błażowianka Błażowa 2 - 0 Włókniarz Rakszawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Bratek Bratkowice
Resovia II 2 - 0 KS Zaczernie

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka