https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Sawa Sonina - Jedność Niechobrz

Zobacz też: Terminarze Statystyki

13. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-28, godz. 14:00

Sawa Sonina

1

Jedność Niechobrz

3

       

0 - 1

Paweł Trznadel

30'

       

0 - 2

Dariusz Szeliga

36'
44'

Grzegorz Słonina

       

       

Krzysztof Bosek

55'
77'

Albert Szpunar

       

85'

Szymon Paczocha

1 - 2

       

       

Sebastian Kłeczek

85'

       

1 - 3

Konrad Wrona

88'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-05 Jedność Niechobrz 1 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-07-31 Sawa Sonina 4 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-28 Sawa Sonina 2 - 0 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-16 Jedność Niechobrz 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-10 Sawa Sonina 1 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-04 Jedność Niechobrz 2 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-28 Sawa Sonina 1 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-05-31 Jedność Niechobrz 2 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-10-22 Sawa Sonina 2 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-23 Sawa Sonina 1 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-11-10 Jedność Niechobrz 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Sawa Sonina 1 - 3 Jedność Niechobrz
Korona Rzeszów 3 - 0 Iskra Jawornik Polski
Dynovia Dynów 2 - 3 Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
GKS Niebylec 0 - 3 Strumyk Malawa
Błękit Żołynia 0 - 0 Strug Tyczyn
Resovia II 3 - 3 Crasnovia Krasne
KS Stobierna 0 - 1 Bratek Bratkowice

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka