https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Strumyk Malawa - Sawa Sonina

Zobacz też: Terminarze Statystyki

8. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-18, godz. 11:00

Strumyk Malawa

5

Sawa Sonina

1
9'

Hubert Put

1 - 0

       

24'

Tomasz Lech

2 - 0

       

28'

Hubert Put

3 - 0

       

50'

Hubert Put

4 - 0

       

59'

Hubert Put

5 - 0

       

       

5 - 1

Grzegorz Słonina

70'
71'

Marcin Micał

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-06 Strumyk Malawa 3 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-26 Strumyk Malawa 3 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-23 Sawa Sonina 1 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-06 Sawa Sonina 6 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-26 Strumyk Malawa 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-01 Sawa Sonina 1 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-18 Strumyk Malawa 5 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-17 Strumyk Malawa 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-11-19 Sawa Sonina 0 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-05-29 Sawa Sonina 3 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-10-25 Strumyk Malawa 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-08-23 Strumyk Malawa 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

GKS Niebylec 3 - 4 Sokół Sokołów Małopolski
Iskra Jawornik Polski 2 - 1 Resovia II
Korona Rzeszów 3 - 1 Dynovia Dynów
Błażowianka Błażowa 3 - 1 Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia 6 - 2 Bratek Bratkowice
Strumyk Malawa 5 - 1 Sawa Sonina
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 1 Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn 1 - 3 KS Stobierna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka