https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Strug Tyczyn - Strumyk Malawa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

17. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-30, godz. 18:00

Strug Tyczyn

3

Strumyk Malawa

1

       

Paweł Ślęzak

6'
14'

Dominik Pikiel

1 - 0

       

       

Mateusz Szyszko

19'
20'

Łukasz Janik

2 - 0

       

65'

Dominik Pikiel

3 - 0

       

       

Rafał Gaweł

67'

       

Hubert Put

73'

       

3 - 1

Sebastian Mendoń

79'
86'

Dominik Pikiel

       

90'

Konrad Banaś

       

       

Adam Pilip

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-17 Strug Tyczyn 1 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-03-14 Strumyk Malawa 0 - 3 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-07-26 Strug Tyczyn 4 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-08 Strug Tyczyn 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-15 Strumyk Malawa 3 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-10 Strug Tyczyn 2 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-30 Strug Tyczyn 3 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-19 Strumyk Malawa 0 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Resovia II 2 - 1 Bratek Bratkowice
Sawa Sonina 3 - 2 Dynovia Dynów
KS Stobierna 1 - 6 Sokół Sokołów Małopolski
Jedność Niechobrz 3 - 0 Błękit Żołynia
Crasnovia Krasne 3 - 2 GKS Niebylec
Błażowianka Błażowa 4 - 1 Korona Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 2 Iskra Jawornik Polski
Strug Tyczyn 3 - 1 Strumyk Malawa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka