Statystyki meczu: Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

26. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-19, godz. 14:00

Strumyk Malawa

1

Sokół Sokołów Małopolski

1

       

Marcin Micał

31'

       

0 - 1

Sebastian Rodzeń

50'
59'

Damian Bieda

       

       

Michał Uram

59'

       

Patryk Świst

62'
83'

Adrian Tokarz

1 - 1

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-09-15 Strumyk Malawa 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-01 Strumyk Malawa 2 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-29 Sokół Sokołów Małopolski 0 - 3 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-11-17 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-05 Strumyk Malawa 0 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-30 Sokół Sokołów Małopolski 4 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-19 Strumyk Malawa 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-15 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-05-14 Sokół Sokołów Małopolski 0 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-10-02 Strumyk Malawa 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-06-05 Strumyk Malawa 0 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-10-31 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Błażowianka Błażowa 1 - 0 Sawa Sonina
Crasnovia Krasne 5 - 1 KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 8 Resovia II
Strumyk Malawa 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn 2 - 3 Dynovia Dynów
Iskra Jawornik Polski 0 - 3 Błękit Żołynia
Korona Rzeszów 0 - 1 GKS Niebylec
Bratek Bratkowice 1 - 0 Jedność Niechobrz

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka