https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Strumyk Malawa - KS Stobierna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

22. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-28, godz. 14:00

Strumyk Malawa

5

KS Stobierna

1
14'

Paweł Ślęzak

1 - 0

       

25'

Paweł Ślęzak

2 - 0

       

35'

Adrian Tokarz

3 - 0

       

47'

Adrian Tokarz

       

48'

Paweł Odrzywolski

4 - 0

       

       

Kamil Jagusiak

60'
82'

Kacper Rączka

5 - 0

       

       

5 - 1

Grzegorz Płonka

84'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-09-04 KS Stobierna 4 - 7 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-05 KS Stobierna 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-02 Strumyk Malawa 0 - 4 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-06 KS Stobierna 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-24 KS Stobierna 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-15 Strumyk Malawa 6 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-28 Strumyk Malawa 5 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-09-17 KS Stobierna 0 - 4 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-03-26 Strumyk Malawa 0 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-08-20 KS Stobierna 0 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-17 KS Stobierna 0 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-29 Strumyk Malawa 1 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Strumyk Malawa 5 - 1 KS Stobierna
Bratek Bratkowice 0 - 2 Błażowianka Błażowa
Korona Rzeszów 6 - 0 Resovia II
GKS Niebylec 1 - 0 Dynovia Dynów
Błękit Żołynia 0 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 1 Crasnovia Krasne
Iskra Jawornik Polski 2 - 2 Sawa Sonina
Strug Tyczyn 2 - 0 Jedność Niechobrz

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka