https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: KS Stobierna - Jedność Niechobrz

Zobacz też: Terminarze Statystyki

27. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-27, godz. 17:00

KS Stobierna

2

Jedność Niechobrz

1

       

Paweł Lib

8'
24'

Kamil Jagusiak

1 - 0

       

       

Konrad Wrona

35'
36'

Kamil Jagusiak

2 - 0

       

       

2 - 1

Dariusz Szeliga

70'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-16 Jedność Niechobrz 3 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-16 Jedność Niechobrz 2 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-10-31 KS Stobierna 2 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-11-02 KS Stobierna 0 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-08 Jedność Niechobrz 4 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-03 KS Stobierna 1 - 2 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-27 KS Stobierna 2 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-21 Jedność Niechobrz 0 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-10 Jedność Niechobrz 0 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-11-06 KS Stobierna 2 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-11 Jedność Niechobrz 0 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-08-27 KS Stobierna 1 - 0 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-08 Jedność Niechobrz 1 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-08-26 KS Stobierna 1 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Sawa Sonina 1 - 0 Crasnovia Krasne
Korona Rzeszów 0 - 1 Bratek Bratkowice
GKS Niebylec 0 - 1 Iskra Jawornik Polski
Błękit Żołynia 0 - 0 Strumyk Malawa
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Strug Tyczyn
Dynovia Dynów 3 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II 5 - 0 Błażowianka Błażowa
KS Stobierna 2 - 1 Jedność Niechobrz

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka