Statystyki meczu: KS Stobierna - Jedność Niechobrz

Zobacz też: Terminarze Statystyki

14. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-03, godz. 14:00

KS Stobierna

1

Jedność Niechobrz

2

       

0 - 1

Konrad Wrona

10'

       

Michał Kucharzyk

40'
43'

Kamil Jakubowski

1 - 1

       

55'

Damian Uram

       

57'

Andrzej Warzocha

       

       

1 - 2

Marcin Micał

72'
73'

Adam Fabiński

       

       

Sebastian Kłeczek

80'

       

Jacek Kocurek

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-16 Jedność Niechobrz 3 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-16 Jedność Niechobrz 2 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-10-31 KS Stobierna 2 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-11-02 KS Stobierna 0 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-08 Jedność Niechobrz 4 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-03 KS Stobierna 1 - 2 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-27 KS Stobierna 2 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-21 Jedność Niechobrz 0 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-10 Jedność Niechobrz 0 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-11-06 KS Stobierna 2 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-11 Jedność Niechobrz 0 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-08-27 KS Stobierna 1 - 0 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-08 Jedność Niechobrz 1 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-08-26 KS Stobierna 1 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

KS Stobierna 1 - 2 Jedność Niechobrz
KS Zaczernie 2 - 2 LKS Trzebownisko
Strumyk Malawa 3 - 3 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów 0 - 2 Strug Tyczyn
Błękit Żołynia 1 - 0 Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina 0 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Włókniarz Rakszawa 2 - 4 Resovia II
Bratek Bratkowice 2 - 4 Sokół Sokołów Małopolski

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka