Statystyki meczu: Strug Tyczyn - KS Stobierna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-17, godz. 14:00

Strug Tyczyn

3

KS Stobierna

0

       

Damian Chorzempa

2'
10'

Dominik Murias

1 - 0

       

52'

Krzysztof Domino

       

55'

Marek Pączek

       

61'

Kamil Żuczek

2 - 0

       

65'

Kamil Żuczek

       

75'

Wojciech Domino

       

       

Bartosz Grzesik

76'
89'

Wojciech Domino

3 - 0

       

       

Kamil Jakubowski

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-23 Strug Tyczyn 0 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-09-15 KS Stobierna 1 - 4 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-07-03 KS Stobierna 2 - 3 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-11-07 Strug Tyczyn 1 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-20 KS Stobierna 4 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-17 Strug Tyczyn 3 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-11 KS Stobierna 2 - 3 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-02 KS Stobierna 2 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-18 Strug Tyczyn 1 - 3 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-06-07 KS Stobierna 4 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-10-20 Strug Tyczyn 2 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-02 KS Stobierna 3 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-08-19 Strug Tyczyn 3 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-06-07 KS Stobierna 4 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-10-30 Strug Tyczyn 1 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Głogovia Głogów Małopolski 4 - 0 Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz 1 - 2 Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 0 LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów 0 - 2 Strumyk Malawa
Strug Tyczyn 3 - 0 KS Stobierna
Błażowianka Błażowa 2 - 0 Włókniarz Rakszawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Bratek Bratkowice
Resovia II 2 - 0 KS Zaczernie

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka