Statystyki meczu: Strug Tyczyn - Sokół Sokołów Małopolski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

8. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-23, godz. 16:00

Strug Tyczyn

1

Sokół Sokołów Małopolski

3

       

Daniel Ziobro

30'

       

0 - 1

Sebastian Rodzeń

44'

       

0 - 2

Michał Uram

53'
61'

Kamil Drob

       

65'

Krzysztof Domino

       

67'

Bartłomiej Krzyszkowski

       

       

0 - 3

Sebastian Rodzeń

82'
85'

Kamil Drob

1 - 3

       

       

Bartłomiej Bałamut

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-05-03 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-09-26 Strug Tyczyn 3 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-30 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-16 Strug Tyczyn 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-15 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-01 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-23 Strug Tyczyn 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-27 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-21 Strug Tyczyn 2 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-01 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-11 Strug Tyczyn 6 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Jedność Niechobrz 0 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 0 Resovia II
KS Stobierna 5 - 0 KS Zaczernie
Strumyk Malawa 1 - 1 LKS Trzebownisko
Błękit Żołynia 3 - 1 Bratek Bratkowice
Wisłok Strzyżów 2 - 0 Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
Sawa Sonina 4 - 2 Włókniarz Rakszawa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka