Statystyki meczu: Sokół Sokołów Małopolski - Głogovia Głogów Małopolski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-16, godz. 17:00

Sokół Sokołów Małopolski

2

Głogovia Głogów Małopolski

4

       

0 - 1

Adrian Chamera

41'
43'

Grzegorz Płonka

1 - 1

       

       

1 - 2

Bartosz Góra

45'
52'

Grzegorz Płonka

2 - 2

       

       

2 - 3

Bartosz Góra

69'

       

2 - 4

Maciej Hajkowicz

81'

       

Maciej Hajkowicz

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-04-27 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 4 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-17 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 2 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-30 Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-06-15 Sokół Sokołów Małopolski 4 - 3 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-10-26 Głogovia Głogów Małopolski 4 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-06-12 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-10-17 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-06-06 Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-10-04 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

LKS Trzebownisko 2 - 4 Strug Tyczyn
KS Zaczernie 2 - 1 Strumyk Malawa
Bratek Bratkowice 1 - 0 KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 0 Błażowianka Błażowa
Włókniarz Rakszawa 0 - 0 Błękit Żołynia
Sawa Sonina 6 - 0 Wisłok Strzyżów
Resovia II 2 - 0 Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 4 Głogovia Głogów Małopolski

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka