Statystyki meczu: Głogovia Głogów Małopolski - LKS Trzebownisko

Zobacz też: Terminarze Statystyki

6. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-09, godz. 17:00

Głogovia Głogów Małopolski

1

LKS Trzebownisko

2

       

0 - 1

Konrad Panek

8'
17'

Marcin Franczyk

       

       

Jakub Ziemiński

28'
58'

Marcin Franczyk

       

72'

Piotr Lipka

       

79'

Bartosz Góra

1 - 1

       

       

Bartosz Wiśniewski

80'

       

1 - 2

Piotr Szkolnik

89'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-04-20 LKS Trzebownisko 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-09 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-03-26 Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-16 LKS Trzebownisko 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-31 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-10-05 LKS Trzebownisko 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-02 LKS Trzebownisko 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-08-18 Głogovia Głogów Małopolski 3 - 1 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-06-06 Głogovia Głogów Małopolski 4 - 2 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-10-29 LKS Trzebownisko 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Jedność Niechobrz 0 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa 1 - 1 Bratek Bratkowice
Błękit Żołynia 1 - 2 Sawa Sonina
KS Stobierna 3 - 0 Włókniarz Rakszawa
Wisłok Strzyżów 2 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błażowianka Błażowa 2 - 0 Resovia II
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 LKS Trzebownisko
Strug Tyczyn 2 - 2 KS Zaczernie

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka