Statystyki meczu: Głogovia Głogów Małopolski - KS Stobierna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

15. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-10, godz. 11:00

Głogovia Głogów Małopolski

1

KS Stobierna

1

       

Bartosz Grzesik

18'

       

0 - 1

Damian Uram

24'
26'

Mateusz Dec

1 - 1

       

32'

Łukasz Świst

       

65'

Adrian Chamera

       

       

Bartosz Grzesik

65'

       

Andrzej Warzocha

76'
80'

Kajetan Ochalik

       

       

Michał Grabiec

87'

       

Jakub Bednarz

89'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-06-15 KS Stobierna 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-10 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-05-03 Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-09-19 KS Stobierna 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-04-19 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-01 KS Stobierna 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-04-17 Głogovia Głogów Małopolski 6 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-09-12 KS Stobierna 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-04-28 KS Stobierna 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-09-14 Głogovia Głogów Małopolski 4 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Strug Tyczyn 2 - 1 Strumyk Malawa
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 KS Stobierna
Jedność Niechobrz 0 - 0 Błękit Żołynia
LKS Trzebownisko 0 - 2 Wisłok Strzyżów
Resovia II 7 - 1 Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 KS Zaczernie
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 0 Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa 2 - 1 Sawa Sonina

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka