Statystyki meczu: Resovia II - KS Stobierna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

11. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-14, godz. 17:00

Resovia II

5

KS Stobierna

0
21'

Piotr Pecko

1 - 0

       

       

Andrzej Drzał

39'
40'

Piotr Pecko

2 - 0

       

45'

Michał Ogrodnik

       

51'

Paweł Hass

3 - 0

       

       

Witold Dziedzic

60'
73'

Mirosław Kmiotek

4 - 0

       

       

Michał Grabiec

74'

       

Damian Uram

79'
85'

Szymon Pasternak

       

90'

Szymon Pasternak

5 - 0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-11-14 KS Stobierna 0 - 3 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-11-10 Resovia II 5 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-18 KS Stobierna 2 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-14 Resovia II 5 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-16 KS Stobierna 3 - 4 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-12 Resovia II 2 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-23 Resovia II 0 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-09-10 KS Stobierna 0 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-05-15 Resovia II 2 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-10-03 KS Stobierna 1 - 3 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-05-31 KS Stobierna 2 - 2 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-10-26 Resovia II 0 - 3 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-03-30 Resovia II 5 - 3 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-08-18 KS Stobierna 4 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Jedność Niechobrz 2 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski 5 - 3 Błękit Żołynia
Bratek Bratkowice 1 - 3 Wisłok Strzyżów
KS Zaczernie 5 - 0 Włókniarz Rakszawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 0 Strumyk Malawa
LKS Trzebownisko 0 - 2 Sawa Sonina
Błażowianka Błażowa 1 - 1 Strug Tyczyn
Resovia II 5 - 0 KS Stobierna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka