Statystyki meczu: Włókniarz Rakszawa - KS Stobierna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

21. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-20, godz. 15:00

Włókniarz Rakszawa

1

KS Stobierna

3

       

Michał Grabiec

Po'
18'

Artur Kadłubkiewicz

1 - 0

       

       

Grzegorz Sołtys

19'

       

Jakub Bednarz

32'

       

Kamil Jakubowski

55'

       

Damian Uram

60'

       

1 - 1

Łukasz Lepionka

65'

       

1 - 2

Tomasz Lech

67'

       

Kamil Jakubowski

80'
80'

Grzegorz Buszta

       

81'

Dominik Ożóg

       

       

1 - 3

Tomasz Lech

84'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-05-03 Włókniarz Rakszawa 2 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-09-25 KS Stobierna 4 - 5 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-19 Włókniarz Rakszawa 5 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-09-20 KS Stobierna 0 - 4 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-20 Włókniarz Rakszawa 1 - 3 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-09 KS Stobierna 3 - 0 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-06-19 KS Stobierna 3 - 0 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-11-03 Włókniarz Rakszawa 1 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-16 Włókniarz Rakszawa 3 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-09-02 KS Stobierna 2 - 2 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Resovia II 0 - 2 Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Jedność Niechobrz
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 0 Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie 3 - 1 Strug Tyczyn
Bratek Bratkowice 1 - 0 Strumyk Malawa
Sawa Sonina 1 - 2 Błękit Żołynia
Włókniarz Rakszawa 1 - 3 KS Stobierna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka