Statystyki meczu: KS Stobierna - Resovia II

Zobacz też: Terminarze Statystyki

26. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-18, godz. 17:00

KS Stobierna

2

Resovia II

1
30'

Andrzej Warzocha

       

34'

Kamil Jakubowski

1 - 0

       

43'

Kamil Jakubowski

2 - 0

       

       

2 - 1

Aleksy Skoczylas

73'
75'

Damian Uram

       

87'

Jakub Bednarz

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-06-18 Resovia II 0 - 4 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-11-14 KS Stobierna 0 - 3 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-11-10 Resovia II 5 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-18 KS Stobierna 2 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-14 Resovia II 5 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-16 KS Stobierna 3 - 4 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-12 Resovia II 2 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-23 Resovia II 0 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-09-10 KS Stobierna 0 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-05-15 Resovia II 2 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-10-03 KS Stobierna 1 - 3 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-05-31 KS Stobierna 2 - 2 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-10-26 Resovia II 0 - 3 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-03-30 Resovia II 5 - 3 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-08-18 KS Stobierna 4 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Włókniarz Rakszawa 1 - 3 KS Zaczernie
Sawa Sonina 6 - 1 LKS Trzebownisko
KS Stobierna 2 - 1 Resovia II
Strumyk Malawa 2 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 1 Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia 1 - 2 Sokół Sokołów Małopolski
Wisłok Strzyżów 2 - 0 Bratek Bratkowice
Strug Tyczyn 2 - 3 Błażowianka Błażowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka