Statystyki meczu: Błękit Żołynia - Włókniarz Rakszawa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

22. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-27, godz. 17:00

Błękit Żołynia

2

Włókniarz Rakszawa

0
12'

Marek Sobuś

1 - 0

       

       

Sebastian Motyl

45'
50'

Marek Sobuś

       

81'

Kamil Kosior

       

89'

Konrad Cupryś

2 - 0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-24 Włókniarz Rakszawa 7 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-26 Błękit Żołynia 1 - 2 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-27 Błękit Żołynia 2 - 0 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-16 Włókniarz Rakszawa 0 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-11 Włókniarz Rakszawa 0 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-11-06 Błękit Żołynia 2 - 1 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-06-19 Włókniarz Rakszawa 1 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-11-08 Błękit Żołynia 3 - 0 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-05-03 Włókniarz Rakszawa 2 - 3 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-09-21 Błękit Żołynia 2 - 7 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-04-22 Włókniarz Rakszawa 6 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-09-14 Błękit Żołynia 0 - 3 Włókniarz Rakszawa Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Wisłok Strzyżów 2 - 3 Sawa Sonina
Strumyk Malawa 3 - 0 KS Zaczernie
Jedność Niechobrz 1 - 1 Resovia II
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
Błękit Żołynia 2 - 0 Włókniarz Rakszawa
KS Stobierna 2 - 0 Bratek Bratkowice
Strug Tyczyn 3 - 1 LKS Trzebownisko
Błażowianka Błażowa 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka