Statystyki meczu: Głogovia Głogów Małopolski - Sawa Sonina

Zobacz też: Terminarze Statystyki

2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-15, godz. 11:00

Głogovia Głogów Małopolski

2

Sawa Sonina

1
8'

Kajetan Ochalik

1 - 0

       

52'

Kajetan Ochalik

       

       

Dawid Baran

58'
65'

Marcin Franczyk

2 - 0

       

       

2 - 1

Grzegorz Słonina

82'
89'

Paweł Ciuła

       

       

Jakub Baran

90'
90+'

Oskar Matuła

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-03-23 Sawa Sonina 1 - 2 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-15 Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-05-26 Sawa Sonina 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-10-18 Głogovia Głogów Małopolski 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-04 Sawa Sonina 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-14 Głogovia Głogów Małopolski 3 - 3 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-06-12 Sawa Sonina 1 - 4 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-08-29 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 5 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-03-24 Sawa Sonina 1 - 2 Głogovia Głogów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-08-20 Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Wisłok Strzyżów 3 - 4 Sokół Sokołów Małopolski
Resovia II 1 - 1 LKS Trzebownisko
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Sawa Sonina
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6 - 2 KS Zaczernie
Jedność Niechobrz 1 - 1 Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa 2 - 2 Bratek Bratkowice
Błękit Żołynia 0 - 3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 6 - 0 KS Stobierna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka