Statystyki meczu: Sawa Sonina - Bratek Bratkowice

Zobacz też: Terminarze Statystyki

24. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-08, godz. 18:00

Sawa Sonina

1

Bratek Bratkowice

0
30'

Dawid Baran

       

32'

Maciej Grad

       

40'

Bartłomiej Olechowski

       

       

Grzegorz Ciszewski

55'
64'

Jakub Baran

       

       

Paweł Żmuda

65'
68'

Marcin Pietrucha

       

72'

Grzegorz Słonina

1 - 0

       

90+'

Zbigniew Sobek

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-30 Bratek Bratkowice 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-10-04 Sawa Sonina 3 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-28 Sawa Sonina 5 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-08 Sawa Sonina 1 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-30 Bratek Bratkowice 1 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-16 Bratek Bratkowice 0 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-11 Sawa Sonina 1 - 4 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-29 Sawa Sonina 2 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-09-14 Bratek Bratkowice 0 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-03-26 Sawa Sonina 2 - 3 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-16 Bratek Bratkowice 1 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Jedność Niechobrz 4 - 0 Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn 1 - 0 Resovia II
KS Stobierna 3 - 1 LKS Trzebownisko
Głogovia Głogów Małopolski 7 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Strumyk Malawa 0 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Błękit Żołynia 0 - 0 KS Zaczernie
Wisłok Strzyżów 6 - 1 Włókniarz Rakszawa
Sawa Sonina 1 - 0 Bratek Bratkowice

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka