Statystyki meczu: Sawa Sonina - Strumyk Malawa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

19. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-06, godz. 16:00

Sawa Sonina

6

Strumyk Malawa

0
15'

Maciej Grad

1 - 0

       

19'

Dawid Baran

2 - 0

       

       

Wojciech Laskoś

39'
59'

Zbigniew Sobek

3 - 0

       

59'

Dawid Baran

       

66'

Łukasz Kraska

       

70'

Szymon Wajda

4 - 0

       

80'

Grzegorz Słonina

5 - 0

       

90'

Grzegorz Słonina

6 - 0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-08-21 Sawa Sonina 3 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2022-04-30 Sawa Sonina 0 - 4 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-10-06 Strumyk Malawa 3 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-26 Strumyk Malawa 3 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-23 Sawa Sonina 1 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-06 Sawa Sonina 6 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-26 Strumyk Malawa 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-01 Sawa Sonina 1 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-18 Strumyk Malawa 5 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-17 Strumyk Malawa 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-11-19 Sawa Sonina 0 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-05-29 Sawa Sonina 3 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-10-25 Strumyk Malawa 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-08-23 Strumyk Malawa 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Sawa Sonina 6 - 0 Strumyk Malawa
LKS Trzebownisko 1 - 3 Błażowianka Błażowa
KS Zaczernie 3 - 2 * Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
Błękit Żołynia 0 - 0 KS Stobierna
Strug Tyczyn 1 - 1 Włókniarz Rakszawa
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Resovia II 4 - 1 Wisłok Strzyżów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka