Statystyki meczu: KS Zaczernie - Strumyk Malawa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-15, godz. 17:00

KS Zaczernie

2

Strumyk Malawa

1
30'

Krzysztof Baran

1 - 0

       

       

Sebastian Mendoń

32'
52'

Sławomir Śliwa

2 - 0

       

       

Tomasz Lech

60'

       

2 - 1

Sebastian Mendoń

73'

       

Dawid Stawarz

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-03-27 Strumyk Malawa 2 - 2 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-08-25 KS Zaczernie 2 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-15 Strumyk Malawa 0 - 0 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-09-12 KS Zaczernie 1 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-10 Strumyk Malawa 2 - 1 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-27 Strumyk Malawa 3 - 0 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-15 KS Zaczernie 2 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-05-06 Strumyk Malawa 1 - 2 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-10-01 KS Zaczernie 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-06-05 Strumyk Malawa 1 - 1 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-10-23 KS Zaczernie 3 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-05-29 KS Zaczernie 1 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-10-18 Strumyk Malawa 1 - 1 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

LKS Trzebownisko 2 - 4 Strug Tyczyn
KS Zaczernie 2 - 1 Strumyk Malawa
Bratek Bratkowice 1 - 0 KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 0 Błażowianka Błażowa
Włókniarz Rakszawa 0 - 0 Błękit Żołynia
Sawa Sonina 6 - 0 Wisłok Strzyżów
Resovia II 2 - 0 Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 4 Głogovia Głogów Małopolski

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka