Statystyki meczu: Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz

Zobacz też: Terminarze Statystyki

28. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-02, godz. 12:00

Strumyk Malawa

3

Jedność Niechobrz

1

       

Sebastian Kłeczek

33'

       

Łukasz Kalandyk

56'
57'

Rafał Gaweł

1 - 0

       

       

Dariusz Szeliga

60'

       

1 - 1

Paweł Lib

67'
69'

Marcin Kędzior

2 - 1

       

83'

Dominik Kwolczak

       

90'

Jan Hniłka

       

90'

Rafał Gaweł

3 - 1

       

90+'

Rafał Leja

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-06-18 Jedność Niechobrz 1 - 3 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-11-14 Strumyk Malawa 2 - 4 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-07-08 Jedność Niechobrz 2 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-11-11 Strumyk Malawa 0 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-21 Jedność Niechobrz 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-02 Strumyk Malawa 3 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-27 Jedność Niechobrz 3 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-21 Jedność Niechobrz 0 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-09-09 Strumyk Malawa 4 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-01 Jedność Niechobrz 1 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-08-28 Strumyk Malawa 2 - 2 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Włókniarz Rakszawa 1 - 4 Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna 0 - 0 Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina 7 - 1 Resovia II
Strumyk Malawa 3 - 1 Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice 1 - 0 LKS Trzebownisko
Błękit Żołynia 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Wisłok Strzyżów 0 - 2 KS Zaczernie
Strug Tyczyn 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka