Statystyki meczu: Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz

Zobacz też: Terminarze Statystyki

3. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-08-28, godz. 12:00

Strumyk Malawa

2

Jedność Niechobrz

2
15'

Piotr Krawczyk

1 - 0

       

       

1 - 1

Damian Rak

24'

       

Bartłomiej Bać

31'
38'

Marcin Kędzior

       

       

1 - 2

Sebastian Kłeczek

79'
89'

Krystian Bartman

2 - 2

       

       

Łukasz Kalandyk

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-11-13 Strumyk Malawa 2 - 0 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2022-06-18 Jedność Niechobrz 1 - 3 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-11-14 Strumyk Malawa 2 - 4 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-07-08 Jedność Niechobrz 2 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-11-11 Strumyk Malawa 0 - 3 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-21 Jedność Niechobrz 1 - 1 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-02 Strumyk Malawa 3 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-27 Jedność Niechobrz 3 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-21 Jedność Niechobrz 0 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-09-09 Strumyk Malawa 4 - 1 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-01 Jedność Niechobrz 1 - 2 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-08-28 Strumyk Malawa 2 - 2 Jedność Niechobrz Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Błażowianka Błażowa 3 - 1 Korona Rzeszów
Strumyk Malawa 2 - 2 Jedność Niechobrz
Grom Handzlówka 2 - 2 KS Dąbrówki
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 1 Sawa Sonina
Resovia II 4 - 1 Crasnovia Krasne
Astra Medynia Głogowska 1 - 3 Iskra Jawornik Polski
Dynovia Dynów 3 - 1 KS Stobierna
Wisłok Strzyżów 1 - 1 Bratek Bratkowice

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Strzyżów 32 70 21 7 4 78 35 43
2 Strumyk Malawa 32 61 17 10 5 73 39 34
3 Sawa Sonina 32 60 18 6 8 61 46 15
4 Jedność Niechobrz 32 58 17 7 8 68 37 31
5 Resovia II 32 55 18 1 13 71 62 9
6 Dynovia Dynów 32 54 15 9 8 62 49 13
7 Sokół Sokołów Małopolski 32 52 14 10 8 56 43 13
8 Crasnovia Krasne 32 50 14 8 10 61 44 17
9 Bratek Bratkowice 32 50 15 5 12 58 42 16
10 Korona Rzeszów 32 46 13 7 12 67 54 13
11 KS Stobierna 32 46 14 4 14 48 50 -2
12 Iskra Jawornik Polski 32 39 10 9 13 50 49 1
13 Błażowianka Błażowa 32 38 10 8 14 46 57 -11
14 Grom Handzlówka 32 24 5 9 18 46 79 -33
15 Astra Medynia Głogowska 32 21 5 6 21 33 91 -58
16 LKS Jasionka 32 17 3 8 21 38 87 -49
17 KS Dąbrówki 32 15 3 6 23 35 87 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka