Statystyki meczu: Bratek Bratkowice - Strumyk Malawa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

31. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-04, godz. 16:00

Bratek Bratkowice

3

Strumyk Malawa

3

       

Paweł Ślęzak

2'
17'

Marcin Hejnig

       

       

0 - 1

Hubert Put

20'

       

0 - 2

Paweł Odrzywolski

24'
40'

Paweł Czaja

1 - 2

       

       

Marcin Kędzior

58'

       

Maciej Gaweł

72'

       

1 - 3

Bartosz Bereś

76'
87'

Paweł Czaja

2 - 3

       

90'

Paweł Hejnig

3 - 3

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-19 Bratek Bratkowice 0 - 3 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-09-20 Strumyk Malawa 2 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-25 Bratek Bratkowice 1 - 3 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-20 Bratek Bratkowice 1 - 0 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-09 Strumyk Malawa 1 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-18 Bratek Bratkowice 0 - 4 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-19 Strumyk Malawa 2 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-04 Bratek Bratkowice 3 - 3 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-10-30 Strumyk Malawa 2 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-24 Strumyk Malawa 1 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-09-06 Bratek Bratkowice 1 - 3 Strumyk Malawa Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Wisłok Strzyżów 6 - 0 Dynovia Dynów
Iskra Jawornik Polski 0 - 1 Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina 0 - 3 Korona Rzeszów
LKS Jasionka 0 - 7 Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice 3 - 3 Strumyk Malawa
KS Stobierna 1 - 0 KS Dąbrówki
Crasnovia Krasne 2 - 1 Grom Handzlówka
Resovia II 4 - 2 Sokół Sokołów Małopolski

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Strzyżów 32 70 21 7 4 78 35 43
2 Strumyk Malawa 32 61 17 10 5 73 39 34
3 Sawa Sonina 32 60 18 6 8 61 46 15
4 Jedność Niechobrz 32 58 17 7 8 68 37 31
5 Resovia II 32 55 18 1 13 71 62 9
6 Dynovia Dynów 32 54 15 9 8 62 49 13
7 Sokół Sokołów Małopolski 32 52 14 10 8 56 43 13
8 Crasnovia Krasne 32 50 14 8 10 61 44 17
9 Bratek Bratkowice 32 50 15 5 12 58 42 16
10 Korona Rzeszów 32 46 13 7 12 67 54 13
11 KS Stobierna 32 46 14 4 14 48 50 -2
12 Iskra Jawornik Polski 32 39 10 9 13 50 49 1
13 Błażowianka Błażowa 32 38 10 8 14 46 57 -11
14 Grom Handzlówka 32 24 5 9 18 46 79 -33
15 Astra Medynia Głogowska 32 21 5 6 21 33 91 -58
16 LKS Jasionka 32 17 3 8 21 38 87 -49
17 KS Dąbrówki 32 15 3 6 23 35 87 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka