Statystyki meczu: LKS Trzebownisko - Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

3. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-18, godz. 17:00

LKS Trzebownisko

4

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

1
2'

Piotr Kloc

1 - 0

       

       

1 - 1

Mateusz Rzeszutek

14'

       

Mateusz Rzeszutek

32'
35'

Paweł Piędel

       

60'

Kamil Pukała

2 - 1

       

68'

Kamil Pukała

3 - 1

       

78'

Bartosz Wiśniewski

       

79'

Kamil Wilk

4 - 1

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-03-31 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 3 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-18 LKS Trzebownisko 4 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-03-29 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 1 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-08-17 LKS Trzebownisko 4 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-04-21 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 2 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-09-16 LKS Trzebownisko 5 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-04-07 LKS Trzebownisko 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-08-31 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-06-12 LKS Trzebownisko 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-10-24 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 8 - 0 LKS Trzebownisko Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Sokół Sokołów Małopolski 5 - 1 Resovia II
Błękit Żołynia 0 - 1 Strumyk Malawa
Bratek Bratkowice 0 - 3 Jedność Niechobrz
LKS Trzebownisko 4 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Stobierna 1 - 0 Wisłok Strzyżów
Włókniarz Rakszawa 1 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie 1 - 1 Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina 4 - 1 Strug Tyczyn

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka