Statystyki meczu: Strug Tyczyn - Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-06, godz. 16:00

Strug Tyczyn

3

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

3

       

Mateusz Rzeszutek

7'
25'

Dominik Ferenc

       

       

0 - 1

Arkadiusz Szylar

25'
29'

Kamil Drob

1 - 1

       

41'

Dominik Ferenc

2 - 1

       

       

2 - 2

Piotr Smycz

46'

       

Arkadiusz Szylar

54'
68'

Kamil Drob

       

74'

Kamil Drob

       

80'

Damian Stanio

3 - 2

       

86'

Marek Pączek

       

       

Tomasz Szwaja

86'

       

Piotr Gaca

87'

       

3 - 3

Mateusz Rzeszutek

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-10-08 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2022-04-20 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 3 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-08-29 Strug Tyczyn 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-07-07 Strug Tyczyn 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-11-11 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 3 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-10 Strug Tyczyn 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-12 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-06 Strug Tyczyn 3 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-05-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-10-28 Strug Tyczyn 3 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-03-31 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 3 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-08-28 Strug Tyczyn 3 - 4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-06-25 Strug Tyczyn 2 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-11-07 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-06-13 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-09-27 Strug Tyczyn 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

KS Stobierna 2 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 0 Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn 3 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Włókniarz Rakszawa 0 - 2 Bratek Bratkowice
Strumyk Malawa 1 - 5 Resovia II
Błękit Żołynia 1 - 0 LKS Trzebownisko
Sawa Sonina 4 - 2 KS Zaczernie
Wisłok Strzyżów 0 - 5 Jedność Niechobrz

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka