Statystyki meczu: Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Wisłok Strzyżów

Zobacz też: Terminarze Statystyki

21. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-20, godz. 14:00

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

1

Wisłok Strzyżów

0
11'

Dominik Bałut

       

25'

Arkadiusz Bałut

1 - 0

       

       

Szymon Margański

30'
43'

Arkadiusz Bałut

       

       

Wojciech Piechowiak

62'
68'

Mateusz Rzeszutek

       

       

Damian Grodzki

68'

       

Szymon Kozak

75'
83'

Rafał Lorenc

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-06 Wisłok Strzyżów 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-08-14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Wisłok Strzyżów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-20 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 0 Wisłok Strzyżów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-09 Wisłok Strzyżów 2 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-05-16 Wisłok Strzyżów 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-10-05 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 2 Wisłok Strzyżów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-05-12 Wisłok Strzyżów 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-10-01 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 3 Wisłok Strzyżów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-04-25 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 1 Wisłok Strzyżów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-09-06 Wisłok Strzyżów 2 - 4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Resovia II 0 - 2 Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Jedność Niechobrz
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 0 Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
KS Zaczernie 3 - 1 Strug Tyczyn
Bratek Bratkowice 1 - 0 Strumyk Malawa
Sawa Sonina 1 - 2 Błękit Żołynia
Włókniarz Rakszawa 1 - 3 KS Stobierna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka