Statystyki meczu: Sokół Sokołów Małopolski - Strug Tyczyn

Zobacz też: Terminarze Statystyki

23. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-01, godz. 17:00

Sokół Sokołów Małopolski

3

Strug Tyczyn

1

       

Sebastian Nowiński

14'
19'

Michał Uram

1 - 0

       

       

Maciej Nizioł

56'

       

1 - 1

Kamil Żuczek

58'
60'

Kamil Jagusiak

2 - 1

       

       

Łukasz Janik

70'
73'

Kamil Pilecki

3 - 1

       

84'

Michał Uram

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-09-26 Strug Tyczyn 3 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-30 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-16 Strug Tyczyn 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-15 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-01 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-23 Strug Tyczyn 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-27 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-21 Strug Tyczyn 2 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-01 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-11 Strug Tyczyn 6 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

KS Zaczernie 0 - 4 KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 4 Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice 1 - 1 Błękit Żołynia
Włókniarz Rakszawa 0 - 5 Sawa Sonina
Błażowianka Błażowa 7 - 0 Wisłok Strzyżów
Resovia II 0 - 3 * Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 Strug Tyczyn
LKS Trzebownisko 3 - 4 Strumyk Malawa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68 23 45
2 Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80 42 38
3 Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73 36 37
4 Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53 31 22
5 Resovia II 30 44 14 2 14 68 62 6
6 Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49 44 5
7 KS Stobierna 30 43 12 7 11 37 38 -1
8 KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53 56 -3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45 58 -13
10 Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48 56 -8
11 Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42 49 -7
12 Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38 52 -14
13 Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39 41 -2
14 Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38 72 -34
15 LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42 74 -32
16 Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40 79 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka