Statystyki meczu: Sokół Sokołów Małopolski - Strug Tyczyn

Zobacz też: Terminarze Statystyki

24. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-30, godz. 18:30

Sokół Sokołów Małopolski

2

Strug Tyczyn

1

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-09-26 Strug Tyczyn 3 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-30 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-16 Strug Tyczyn 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-15 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-01 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-23 Strug Tyczyn 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-27 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-21 Strug Tyczyn 2 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-01 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-11 Strug Tyczyn 6 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Błażowianka Błażowa 1 - 2 Stal Łańcut
Włókniarz Rakszawa 2 - 1 GKS Niebylec
Bratek Bratkowice 1 - 0 Błękit Żołynia
KS Zaczernie 0 - 0 Wisłok Czarna
Stal II Rzeszów 5 - 0 Jedność Niechobrz
Start Brzóza Stadnicka 1 - 1 KS Stobierna
Sawa Sonina 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Czarni Czudec 4 - 0 * Strumyk Malawa
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 1 Strug Tyczyn

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 36 92 30 2 4 143 26 117
2 Strug Tyczyn 36 84 27 3 6 107 38 69
3 Włókniarz Rakszawa 36 79 25 4 7 100 44 56
4 KS Zaczernie 36 65 19 8 9 74 40 34
5 Stal II Rzeszów 36 64 19 7 10 111 71 40
6 Błażowianka Błażowa 36 63 18 9 9 76 51 25
7 Sokół Sokołów Małopolski 36 61 19 4 13 101 64 37
8 Jedność Niechobrz 36 59 17 8 11 68 59 9
9 Sawa Sonina 36 59 17 8 11 78 57 21
10 Strumyk Malawa 36 55 16 7 13 61 63 -2
11 KS Stobierna 36 47 13 8 15 57 65 -8
12 KS Przybyszówka Rzeszów 36 46 14 4 18 67 75 -8
13 Wisłok Czarna 36 46 11 13 12 53 74 -21
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 36 35 9 8 19 53 76 -23
15 GKS Niebylec 36 31 9 4 23 59 85 -26
16 Start Brzóza Stadnicka 36 30 7 9 20 36 94 -58
17 Czarni Czudec 36 23 6 5 25 34 117 -83
18 Błękit Żołynia 36 21 6 3 27 38 106 -68
19 Bratek Bratkowice 36 8 2 2 32 22 133 -111
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka