Statystyki meczu: Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Sokół Sokołów Małopolski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-26, godz. 17:30

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

2

Sokół Sokołów Małopolski

3
9'

Dominik Bałut

       

       

Michał Uram

13'

       

0 - 1

Grzegorz Płonka

26'

       

0 - 2

Michał Uram

33'
61'

Marcin Chorzępa

       

65'

Piotr Smycz

       

69'

Tomasz Szwaja

1 - 2

       

       

Kamil Pilecki

70'

       

1 - 3

Kamil Sidor

85'
86'

Mateusz Rzeszutek

       

90'

Dominik Bałut

2 - 3

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-11-11 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 4 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-04-25 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-05 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-07 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-05-03 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-09-21 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Wisłok Czarna 1 - 5 KS Przybyszówka Rzeszów
Jedność Niechobrz 8 - 0 Bratek Bratkowice
Strug Tyczyn 0 - 3 KS Zaczernie
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa 4 - 0 Start Brzóza Stadnicka
GKS Niebylec 0 - 4 Błażowianka Błażowa
Błękit Żołynia 1 - 2 Włókniarz Rakszawa
KS Stobierna 1 - 2 Stal II Rzeszów
Czarni Czudec 1 - 1 Sawa Sonina

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 36 92 30 2 4 143 26 117
2 Strug Tyczyn 36 84 27 3 6 107 38 69
3 Włókniarz Rakszawa 36 79 25 4 7 100 44 56
4 KS Zaczernie 36 65 19 8 9 74 40 34
5 Stal II Rzeszów 36 64 19 7 10 111 71 40
6 Błażowianka Błażowa 36 63 18 9 9 76 51 25
7 Sokół Sokołów Małopolski 36 61 19 4 13 101 64 37
8 Jedność Niechobrz 36 59 17 8 11 68 59 9
9 Sawa Sonina 36 59 17 8 11 78 57 21
10 Strumyk Malawa 36 55 16 7 13 61 63 -2
11 KS Stobierna 36 47 13 8 15 57 65 -8
12 KS Przybyszówka Rzeszów 36 46 14 4 18 67 75 -8
13 Wisłok Czarna 36 46 11 13 12 53 74 -21
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 36 35 9 8 19 53 76 -23
15 GKS Niebylec 36 31 9 4 23 59 85 -26
16 Start Brzóza Stadnicka 36 30 7 9 20 36 94 -58
17 Czarni Czudec 36 23 6 5 25 34 117 -83
18 Błękit Żołynia 36 21 6 3 27 38 106 -68
19 Bratek Bratkowice 36 8 2 2 32 22 133 -111
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka