Statystyki meczu: Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-10-25, godz. 14:00

Błękit Żołynia

0

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-13 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-10-25 Błękit Żołynia 0 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-01 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 3 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-02 Błękit Żołynia 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-27 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-05-28 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-10-23 Błękit Żołynia 4 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-24 Błękit Żołynia 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-09-06 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-04-06 Błękit Żołynia 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-08-18 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Jedność Niechobrz 0 - 3 Strug Tyczyn
Włókniarz Rakszawa 3 - 0 Start Brzóza Stadnicka
KS Przybyszówka Rzeszów 2 - 0 Sokół Sokołów Małopolski
Wisłok Czarna 1 - 0 KS Stobierna
Sawa Sonina 1 - 2 Stal Łańcut
Błażowianka Błażowa 0 - 3 KS Zaczernie
Bratek Bratkowice 1 - 2 Stal II Rzeszów
GKS Niebylec 0 - 1 Czarni Czudec
Błękit Żołynia 0 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 36 92 30 2 4 143 26 117
2 Strug Tyczyn 36 84 27 3 6 107 38 69
3 Włókniarz Rakszawa 36 79 25 4 7 100 44 56
4 KS Zaczernie 36 65 19 8 9 74 40 34
5 Stal II Rzeszów 36 64 19 7 10 111 71 40
6 Błażowianka Błażowa 36 63 18 9 9 76 51 25
7 Sokół Sokołów Małopolski 36 61 19 4 13 101 64 37
8 Jedność Niechobrz 36 59 17 8 11 68 59 9
9 Sawa Sonina 36 59 17 8 11 78 57 21
10 Strumyk Malawa 36 55 16 7 13 61 63 -2
11 KS Stobierna 36 47 13 8 15 57 65 -8
12 KS Przybyszówka Rzeszów 36 46 14 4 18 67 75 -8
13 Wisłok Czarna 36 46 11 13 12 53 74 -21
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 36 35 9 8 19 53 76 -23
15 GKS Niebylec 36 31 9 4 23 59 85 -26
16 Start Brzóza Stadnicka 36 30 7 9 20 36 94 -58
17 Czarni Czudec 36 23 6 5 25 34 117 -83
18 Błękit Żołynia 36 21 6 3 27 38 106 -68
19 Bratek Bratkowice 36 8 2 2 32 22 133 -111
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka