Statystyki meczu: KS Stobierna - Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

1. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-07-25, godz. 17:00

KS Stobierna

3

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

0

       

Marcin Chorzępa

11'

       

Mateusz Rzeszutek

21'
33'

Przemysław Tomaka

1 - 0

       

48'

Mateusz Hadała

2 - 0

       

63'

Dawid Nowak

3 - 0

       

77'

Łukasz Lepionka

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-30 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-03-13 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-07-25 KS Stobierna 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-28 KS Stobierna 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-20 KS Stobierna 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-04 KS Stobierna 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-08-24 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-05-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-10-14 KS Stobierna 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-05-27 KS Stobierna 0 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-10-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal Łańcut 5 - 1 KS Zaczernie
Jedność Niechobrz 5 - 0 Czarni Czudec
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 1 Błażowianka Błażowa
Włókniarz Rakszawa 12 - 0 Bratek Bratkowice
Błękit Żołynia 1 - 1 Start Brzóza Stadnicka
Wisłok Czarna 2 - 1 Sawa Sonina
KS Stobierna 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
GKS Niebylec 8 - 3 Stal II Rzeszów
Strug Tyczyn 4 - 0 Strumyk Malawa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 36 92 30 2 4 143 26 117
2 Strug Tyczyn 36 84 27 3 6 107 38 69
3 Włókniarz Rakszawa 36 79 25 4 7 100 44 56
4 KS Zaczernie 36 65 19 8 9 74 40 34
5 Stal II Rzeszów 36 64 19 7 10 111 71 40
6 Błażowianka Błażowa 36 63 18 9 9 76 51 25
7 Sokół Sokołów Małopolski 36 61 19 4 13 101 64 37
8 Jedność Niechobrz 36 59 17 8 11 68 59 9
9 Sawa Sonina 36 59 17 8 11 78 57 21
10 Strumyk Malawa 36 55 16 7 13 61 63 -2
11 KS Stobierna 36 47 13 8 15 57 65 -8
12 KS Przybyszówka Rzeszów 36 46 14 4 18 67 75 -8
13 Wisłok Czarna 36 46 11 13 12 53 74 -21
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 36 35 9 8 19 53 76 -23
15 GKS Niebylec 36 31 9 4 23 59 85 -26
16 Start Brzóza Stadnicka 36 30 7 9 20 36 94 -58
17 Czarni Czudec 36 23 6 5 25 34 117 -83
18 Błękit Żołynia 36 21 6 3 27 38 106 -68
19 Bratek Bratkowice 36 8 2 2 32 22 133 -111
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka