Statystyki meczu: Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia

Zobacz też: Terminarze Statystyki

2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-02, godz. 18:00

Sokół Sokołów Małopolski

4

Błękit Żołynia

1
2'

Kamil Jagusiak

1 - 0

       

28'

Michał Uram

2 - 0

       

49'

Grzegorz Płonka

       

       

Krzysztof Urban

50'

       

2 - 1

Sebastian Frączek

52'

       

Konrad Cupryś

62'
65'

Hubert Serwatka

       

71'

Michał Uram

3 - 1

       

       

Piotr Noworol

86'
86'

Daniel Ziobro

4 - 1

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-05 Błękit Żołynia 0 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-02 Sokół Sokołów Małopolski 4 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-07 Błękit Żołynia 2 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-19 Błękit Żołynia 1 - 2 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-13 Sokół Sokołów Małopolski 5 - 3 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-29 Błękit Żołynia 0 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 4 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Sawa Sonina 4 - 3 Jedność Niechobrz
KS Przybyszówka Rzeszów 2 - 3 Włókniarz Rakszawa
Start Brzóza Stadnicka 2 - 2 Wisłok Czarna
KS Zaczernie 2 - 2 GKS Niebylec
Strumyk Malawa 0 - 4 KS Stobierna
Bratek Bratkowice 0 - 3 Stal Łańcut
Błażowianka Błażowa 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Czarni Czudec 1 - 3 Strug Tyczyn
Sokół Sokołów Małopolski 4 - 1 Błękit Żołynia

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 36 92 30 2 4 143 26 117
2 Strug Tyczyn 36 84 27 3 6 107 38 69
3 Włókniarz Rakszawa 36 79 25 4 7 100 44 56
4 KS Zaczernie 36 65 19 8 9 74 40 34
5 Stal II Rzeszów 36 64 19 7 10 111 71 40
6 Błażowianka Błażowa 36 63 18 9 9 76 51 25
7 Sokół Sokołów Małopolski 36 61 19 4 13 101 64 37
8 Jedność Niechobrz 36 59 17 8 11 68 59 9
9 Sawa Sonina 36 59 17 8 11 78 57 21
10 Strumyk Malawa 36 55 16 7 13 61 63 -2
11 KS Stobierna 36 47 13 8 15 57 65 -8
12 KS Przybyszówka Rzeszów 36 46 14 4 18 67 75 -8
13 Wisłok Czarna 36 46 11 13 12 53 74 -21
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 36 35 9 8 19 53 76 -23
15 GKS Niebylec 36 31 9 4 23 59 85 -26
16 Start Brzóza Stadnicka 36 30 7 9 20 36 94 -58
17 Czarni Czudec 36 23 6 5 25 34 117 -83
18 Błękit Żołynia 36 21 6 3 27 38 106 -68
19 Bratek Bratkowice 36 8 2 2 32 22 133 -111
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka