https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Strug Tyczyn

Zobacz też: Terminarze Statystyki

19. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-07, godz. 16:30
Walkower dla Strug Tyczyn

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

0

Strug Tyczyn

3
22'

Marek Gałusza

1 - 0

       

39'

Damian Karwacki

       

       

Konrad Banaś

41'

       

Łukasz Janik

56'
58'

Paweł Przeszło

       

       

Maciej Nizioł

65'

       

1 - 1

Kamil Drob

72'
83'

Mateusz Kulpa

       

       

Walkower: 0-3


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-04-07 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 3* Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-30 Strug Tyczyn 2 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-04-19 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 2 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-01 Strug Tyczyn 0 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-05-11 Strug Tyczyn 2 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-10-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-03-24 Strug Tyczyn 2 - 6 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-08-21 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 1 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-04-23 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 - 3 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-09-05 Strug Tyczyn 2 - 3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-05-05 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 0 Strug Tyczyn Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-08-08 Strug Tyczyn 5 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Resovia II 4 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Sawa Sonina 0 - 2 Błękit Żołynia
KS Stobierna 1 - 0 GKS Niebylec
Jedność Niechobrz 0 - 0 Korona Rzeszów
Crasnovia Krasne 3 - 2 Iskra Jawornik Polski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 3 * Strug Tyczyn
Dynovia Dynów 2 - 4 Bratek Bratkowice
Błażowianka Błażowa 0 - 1 Strumyk Malawa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka