https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Resovia II

Zobacz też: Terminarze Statystyki

26. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-19, godz. 11:00

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

0

Resovia II

8

       

0 - 1

Dorian Buczek

18'

       

0 - 2

Jakub Persak

40'

       

0 - 3

Dorian Buczek

44'

       

0 - 4

Dorian Buczek

45'

       

0 - 5

Dorian Buczek

49'

       

0 - 6

Daniel Pawlak

55'

       

0 - 7

Dorian Buczek

71'

       

Daniel Pawlak

71'

       

Mateusz Geniec

82'
82'

Dawid Wnęk

       

       

0 - 8

Mirosław Kmiotek

86'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-05-19 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 8 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-15 Resovia II 0 - 4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-24 Resovia II 2 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-09-02 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-05-10 Resovia II 2 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-09-27 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-18 Resovia II 7 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-25 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 4 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-06-25 Resovia II 2 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-11-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Błażowianka Błażowa 1 - 0 Sawa Sonina
Crasnovia Krasne 5 - 1 KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 8 Resovia II
Strumyk Malawa 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn 2 - 3 Dynovia Dynów
Iskra Jawornik Polski 0 - 3 Błękit Żołynia
Korona Rzeszów 0 - 1 GKS Niebylec
Bratek Bratkowice 1 - 0 Jedność Niechobrz

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka