https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Bratek Bratkowice - Resovia II

Zobacz też: Terminarze Statystyki

2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-19, godz. 17:00
Walkower dla Bratek Bratkowice

Bratek Bratkowice

3

Resovia II

0

Walkower: 3-0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-09-22 Resovia II 5 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-15 Bratek Bratkowice 4 - 2 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-11 Resovia II 7 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-03-25 Resovia II 2 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-19 Bratek Bratkowice 3 - 0* Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-03-18 Bratek Bratkowice 3 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-08-13 Resovia II 4 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-03 Bratek Bratkowice 2 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-23 Resovia II 3 - 3 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-25 Bratek Bratkowice 2 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-09-07 Resovia II 2 - 1 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-06-06 Resovia II 2 - 3 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-10-04 Bratek Bratkowice 2 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Strumyk Malawa 0 - 0 Strug Tyczyn
Bratek Bratkowice 3 - 0 * Resovia II
Błękit Żołynia 1 - 1 Jedność Niechobrz
GKS Niebylec 2 - 4 Crasnovia Krasne
Dynovia Dynów 5 - 3 Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 KS Stobierna
Iskra Jawornik Polski 0 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Korona Rzeszów 1 - 0 Błażowianka Błażowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka