https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-09-17, godz. 16:00

Błażowianka Błażowa

5

Bratek Bratkowice

2

       

0 - 1

Kamil Kurowski

23'

       

Paweł Hejnig

33'
40'

Paweł Kruła

1 - 1

       

       

Michał Bednarz

45'
46'

Dawid Gwazdacz

       

50'

Paweł Kruła

2 - 1

       

       

2 - 2

Szymon Ziarnik

55'
75'

Wojciech Kruczek

3 - 2

       

83'

Paweł Kruła

4 - 2

       

85'

Paweł Kruła

5 - 2

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-07-03 Bratek Bratkowice 1 - 2 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-11-08 Błażowianka Błażowa 4 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-27 Bratek Bratkowice 1 - 3 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-24 Bratek Bratkowice 3 - 0* Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-15 Błażowianka Błażowa 2 - 2 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-28 Bratek Bratkowice 0 - 2 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-09-17 Błażowianka Błażowa 5 - 2 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-05-31 Błażowianka Błażowa 3 - 2 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-10-23 Bratek Bratkowice 4 - 0 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-06-11 Błażowianka Błażowa 1 - 0 Bratek Bratkowice Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-11-08 Bratek Bratkowice 0 - 0 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Jedność Niechobrz 1 - 2 Strug Tyczyn
Crasnovia Krasne 4 - 5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sawa Sonina 5 - 1 Iskra Jawornik Polski
Sokół Sokołów Małopolski 4 - 0 Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa 5 - 2 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 0 - 4 Strumyk Malawa
Resovia II 1 - 2 Korona Rzeszów
Dynovia Dynów 1 - 0 GKS Niebylec

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka