Statystyki meczu: Błażowianka Błażowa - Błękit Żołynia

Zobacz też: Terminarze Statystyki

30. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-16, godz. 17:00

Błażowianka Błażowa

2

Błękit Żołynia

1
32'

Michał Karnas

1 - 0

       

       

Marcin Pawlik

60'

       

1 - 1

Bartłomiej Danielewicz

70'
79'

Mirosław Durek

       

82'

Dariusz Róg

       

90'

Dariusz Róg

2 - 1

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-19 Błażowianka Błażowa 2 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-09-20 Błękit Żołynia 0 - 2 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-28 Błękit Żołynia 3 - 2 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-08 Błażowianka Błażowa 1 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-04 Błękit Żołynia 1 - 0 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-16 Błażowianka Błażowa 2 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-12 Błękit Żołynia 1 - 0 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-06-04 Błażowianka Błażowa 4 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-10-26 Błękit Żołynia 1 - 1 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-04-27 Błażowianka Błażowa 1 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-08 Błękit Żołynia 1 - 2 Błażowianka Błażowa Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Bratek Bratkowice 0 - 2 Sawa Sonina
KS Stobierna 3 - 4 Resovia II
Jedność Niechobrz 4 - 2 Dynovia Dynów
Crasnovia Krasne 2 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
Błażowianka Błażowa 2 - 1 Błękit Żołynia
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 1 GKS Niebylec
Strug Tyczyn 0 - 4 Korona Rzeszów
Strumyk Malawa 3 - 0 Iskra Jawornik Polski

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka