Statystyki meczu: Sawa Sonina - Resovia II

Zobacz też: Terminarze Statystyki

1. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-19, godz. 17:00

Sawa Sonina

2

Resovia II

1
36'

Dawid Baran

1 - 0

       

       

Hubert Kasia

63'
64'

Dawid Baran

       

66'

Jakub Kruk

       

       

1 - 1

Krystian Bajda

71'
76'

Jakub Baran

2 - 1

       

90'

Jakub Baran

       

       

Adrian Chwałka

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-09-11 Resovia II 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-06 Resovia II 6 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-01 Sawa Sonina 7 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-27 Resovia II 2 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-18 Resovia II 3 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-19 Sawa Sonina 2 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-09 Resovia II 0 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-08-31 Sawa Sonina 0 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-06-05 Resovia II 6 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-10-31 Sawa Sonina 3 - 6 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-04-19 Sawa Sonina 2 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-01 Resovia II 1 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-05-15 Resovia II 3 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-09-25 Sawa Sonina 2 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Strumyk Malawa 2 - 0 Bratek Bratkowice
Strug Tyczyn 3 - 1 Iskra Jawornik Polski
Błażowianka Błażowa 3 - 2 GKS Niebylec
Crasnovia Krasne 2 - 3 Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz 2 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna 5 - 0 Dynovia Dynów
Sawa Sonina 2 - 1 Resovia II
Korona Rzeszów 2 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka