2022-05-21 19:48:00

Kapitalne widowisko w Dębicy! Wisłoka zremisowała z Unią Tarnów

Świetne widowisko zobaczyli dziś kibice w Dębicy. Miejscowa Wisłoka podzieliła się punktami z Unią Tarnów, która po raz ostatni na Parkowej gościła ponad 20 lat temu.

Samo spotkanie od początku było bardzo otwarte, a derbowa atmosfera udzieliła się zarówno jednym jak i drugim. Nikt nie odstawiał nogi, a fani oglądali naprawdę dobre zawody. Okazji nie brakowało, choć konkretniejsza była Wisłoka Dębica, która w 23. minucie objęła prowadzenie, a bramkę głową zdobył Patryk Boksiński, który najlepiej odnalazł się w "szesnastce".

W kolejnych minutach nadal oglądaliśmy otwarty mecz, w którym okazje miały oba zespoły. Unia Tarnów bardzo chciała wyrównać, choć Wisłoka miała szanse na podwyższenie rezultatu. Ostatecznie jednak do przerwy więcej goli nie padło i na tą w lepszych humorach schodzili gospodarze. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie.

Wisłoka starała się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń, choć w powietrzu śmierdziało golem na 1-1, bowiem Unia bardzo dobrze się tego dnia prezentowała. Tarnowianie w końcówce spotkania postawili wszystko na jedną kartę, a w doliczonym czasie dopięli swego. Do wyrównania doprowadził Wiktor Matyjewicz, który głową pokonał Wojciecha Daniela.

widowisko na 5+ 2022-05-21 20:10:51

Mecz bardzo przyjemny dla oka jeśli chodzi o gre w polu. Takiego presingu ze strony Wisłoki jeszcze na parkowej nie widziałem :) Panowie zbroić się bo TOP5 jest w zasięgu ręki tylko trzeba mocniej popracować! Co do bramki w ostatniej minucie , panowie nie przejmować się to jest piłka nie ma co narzucać na siebie winę. Stało się trudno. Mamy pewne utrzymanie nie ma co narzekać.

Okiem kibica. Zdecydowanie Kibice KSW totalna dominacja. Cała trybuna powinna dopingować na każdym meczu, stojąc na rodzinnej bardzo przyjemnie słuchało się "uprzejmości" i głośnego dopingu dla piłkarzy. Co do zksu... Wujkowie na weselach śpiewają o wiele lepiej :D Słabizna w tym Tarnowie

fan Wisłoki 2022-05-21 20:18:46

Fajny mecz, kibice chyba się nie zawiedli. Co do sympatyków Unii Tarnów nie mam większych zastrzeżeń, powiedziałbym ,że spokojnie było. To, że sobie pokrzyczą to i owo ,mi nie przeszkadza, to norma na stadionach, także luz. Co do meczu, do przerwy powinno być 3-1 dla naszych, znowu skuteczność zawodzi. Na pozytyw chyba trzeba zaliczyć występ Smolenia, widać było, że chłopakowi chce się więcej, szarpał i próbował co mógł. Kolejny dobry mecz Rębisza ,fajnie się go ogląda .Królik też zaliczył niezły występ, gra wyżej sprawia mu frajdę, siedząc w bunkrze na obronie traci swoje walory ,trochę więcej tlenu i nie ten zawodnik. Dziś obrona też na plus pomimo straconej bramki w ostatniej minucie, a Daniel klasa w sobie. Boksiński i Rachwalik mogą być ostoją naszej drużyny, ale mieć doświadczonych obrońców to wymaga czasu. Gratulacje dla Boksińskiego ,za pierwszego gola zdobytego dla naszej drużyny, przypomnę ,że to obrońca ,czy jakieś wnioski się nie nasuwają?

~anonim 2022-05-21 20:21:04

Dobry mecz swietny doping...w Debicy tylko Wisloka!!!!!! P.S. szkoda bramki w ostatnich minutach ale w odroznieniu do Korony bylo widac walke.

KlakierKSW 2022-05-21 20:21:33

Dziewczyny z zatorza teraz pewnie dostają wścieklizny macicy.
Takich kibiców i takich meczow mogą tylko pozazdrościć.
Fajnie się to dziś oglądało. Dużo ludzi, fajna atmosfera.
Teraz Losy mogą się podszywać nickami i bluzgać bo tylko tyle potrafią:)

KlakierKSW- korekta 2022-05-21 20:23:18

Teraz Lzsy mogą się podszywać nickami i bluzgać bo tylko tyle potrafią:)

Redakcja portalu

KlakierKSW- korekta 2022-05-21 20:23:19

KlakierKSW- korekta 2022-05-21 20:23:20

dla podszywaczy z zatorbia 2022-05-21 20:30:11

Nasz młyn dzisiaj to sama Wisłoka. Zgód nie było. Patrzcie k*****y i płaczcie

lis 2022-05-21 20:35:12

Podniecacie się 3 ligą-przyjedżcie do Mielca na prawdziwy mecz z kibicami i dopingiem..

fan Wisłoki 2022-05-21 20:39:15

@ Lis. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma

2liga dla Wisłoki I Dębicy 2022-05-21 21:05:38

Dziś potrzeba wzmocnień, czyli jakość w obronie i ofensywie, jak chcemy w przyszłym sezonie walczyć o czołowe lokaty , 2 ligę?.. Trener trochę odmłodził skład i od razu było widać w poczynaniach ligowych w kilku przegranych spodkaniach, szkoda też pucharu Polski bo to prestiżowe rozgrywki ale dobrze że na spokoju utrzymujemy 3 ligę ..

Piter73 2022-05-21 21:19:02

Zasłużony i sprawiedliwy remis ,pierwsza polowa dla Wisłoki zwłaszcza pierwsze 20 - 30minut,druga połowa już dla Unii ,ale mimo wszystko niedosyt, szkoda ze nie udało się wygrać tak prestiżowego meczu z Unia i dowieźć zwycięstwa do końca,dobra frekwencja i doping ,gramy i walczymy dalej

do lis 2022-05-21 21:29:49

Dziecko drogie nie masz pojęcia co ty piszesz. Widziałem doping na Legii, na wiejskich potancówkach tak śpiewają.

~anonim 2022-05-22 06:49:44

Kolega z Mielca daruje sobie ten samozachwyt.Jestem od czasu do czasu z Nieczeczy i Mielcu i wiekszych roznic nie widze.Gdyby Stal grala na 4 poziomie rozgrywkowym to zobaczylibysmy prawdziwe oblicze mieleckiego kibica.W ekstraklasie 40% waszej publiki to ludzie ktorzy chca zobaczyc ekstraklase a nie kibice Stali.Co do meczu Wisloki to coz....derby jak to derby.Byly emocje byli kibice o o to chodzi.Jak widac w Debicy na Parkowej jest zapotrzebowanie na dobra pilke w wyzszej klasie rozgrywkowej.Mecze ze Stalowa Unią albo Switem pokazaly ze czas na powaznie podejsc do remontu obiektu i inwestycjo w ten klub.Czas pseudozarzadcow obiektu i wiecznego oszczedzanoa na wszystkim powinien sie skonczyc jak nakszybciej.Dopinv w dniu wczorajszym byl godny pojedynku derbowego i stal na b.dobrym poziomie.Ogolnie rzecz biorac wczoraj odbylo sie konkretne meczycho

~anonim 2022-05-22 08:12:17

Kibice wywłoki to jedyni w swoim rodzaju parę dni wcześniej po Koronie jechali po swoich jak po burej suce dziś już jest super podnieta na całego znowu idziecie na awans chorągiewki j******e Wisłoka to stan umysłu coś jak Rosja

~anonim 2022-05-22 08:54:01

Tak tak iglooszczirku...jechaliscie az milo.Podszywacie nickami pod kibicow KSW i probujecie siac zamet.Krytyka byla bo byc musiala i na tym koniec.Gdybysmy jechali jak piszesz to na Uni nie bylo by takiej publiki i dopingu ale co ty mozesz o tym wiedziec? Stan umyslu piszesz? No coż...jestescie lige nizej macie zdecydowanie mniejsza frekwencje zorganizowanych kibicow prawie nie macie ale nie plrzeszkadza wam w necie pisac ze w Debicy tylko Igloopol hehe Wczoraj mecz z Unią pokazał gdzie sa prawdziwi kibice w tym miescie

~anonim 2022-05-22 09:48:08

Co to za widowisko jak musiałem z córeczką uciekać z trybuny przez ten dym. Namówił mnie kolega na przyjście i było to moje pierwsze i ostatnie przyjście na mecz Wisłoki. Co za dzicz, przekleństwa i chuligaństwo swoich dzieci takmnie będę wychowywał

Zatorze 2022-05-22 09:58:37

Co wy się tak podniecacie jednym meczem? Że byli ludzie na stadionie? No byli i co z tego za tydzień wrócą realia i znów 30 osób w mlynie dziewczyny. Jak będziecie mieć co mecz tyle ludzi to będziecie mogli się podniecać a nie na jeden mecz na krzyż. Kolejna sprawa to taka że pokazuje to tylko tyle macie kibiców sukcesu którzy wybierają mecze i mają daleko wisloke. I kolejna sprawa straszenie ludzi że jak nie przyjdą to będą mieć konsekwencje na osiedlach to nie jest dobre rozwiązanie i wam źle rokuje na przyszłość

buahaha 2022-05-22 10:21:12

Donosy do UM już nie wystarczają trzeba siać ferment na internecie, że niebezpiecznie, że z dzieckiem. Wszystko aby zniechęcić! Ty kurw..... tyle co rodzin chodzi na każdy mecz Wisłoki (nawet w złą pogodę) to u was w całym sezonie łącznie tyle niema.

Motor 2022-05-22 11:42:54

Widzę że kolejny mecz na wisloce jest robiona oprawa jeśli można to nazwać oprawa przez FC Wisłoki. Ale dno! Co się dzieje z tą Wisłoka? W Dębicy nie ma już im opraw ogarniać? Na taki mecz i taka mobilizację bardzo słabo kibicowsko pokazała się wisloka

do motor 2022-05-22 12:00:58

Oprawa zła? No fakt, wy tam na zatorbiu robicie lepsze, tak jak na meczu z Błękitnymi Ropczyce ;) Strach ma wielkie oczy i jak widać parcie aby podawac się za inny klub (Motor)

~anonim 2022-05-22 16:28:55

Igloopol pisze o kibicach sukcesu na Parkowej ....no swiat sie konczy.Odpadl wam argument zgod ktore tworza nam mlyn wiec poszla narracja o kibicach sukcesu.Wy za to jestescie wierni i oddani hehe i ci biedni ktorym miasto nie pomaga hah.Policzymy was na nastepnym meczu u was i pogadamy

oko 2022-05-22 16:47:29

A po co ich liczyć, u nich standardem jest 10-15 ćpunków którzy coś tam drą ryja, 10 "biznesmenów" i psełdodziałaczy, kilku rodziców i dziewczyn ich wychowanków, i chłopaki spod trzepaka którzy nudzą się na osiedlu reszta to żule i dziadki. I miasto daje pieniądze na to dziadostwo masakra, czas to zamknąć raz na zawsze.