2022-05-22 11:07:52

Stal Mielec przegrała z Wisłą Płock. Sprawdźcie, co powiedział asystent trenera na pomeczowej konferencji

fot. TV Stal
fot. TV Stal
PGE FKS Stal Mielec przegrała wczoraj swój ostatni wyjazdowy mecz z Wisłą Płock. "Nafciarze" zwyciężyli u siebie 3-0. Na pomeczowej konferencji prasowej ku zdziwieniu kibiców, nie pojawił się szkoleniowiec Adam Majewski, ale jego asystent-Damian Skiba. Sprawdźcie, co powiedział.

-Na początku chciałbym pogratulować zespołowi Wisły Płock. Wygrali dzisiaj z nami 3-0. Wiadomo, to bardzo dobry zespół z wieloma zawodnikami wysokiej jakości. Co do samego spotkania, pierwsza połowa wyrównana. Mieliśmy swoje sytuacje, mnogliśmy pokusić się o bramkę wyrównującą. To samo w drugiej połowie, ten początek był taki, że mogliśmy tę bramkę strzelić. Po straconej bramce na 2-0 ta sytuacja była już ciężka i Wisła dochodziła do akcji strzeleckich.
 
Damian Skiba dodał także - Należy pochwalić naszego bramkarza, który miał kilka fantastycznych interwencji w drugiej połowie i nie przegraliśmy wyżej, ale 3-0. Jeszcze raz gratulacje dla Wisły Płock

Zapis konferencji prasowej możecie obejrzeć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Fks 2022-05-22 17:38:06 0 1

Skiba na trenera kadry doradził byś Lewandowskiemu gdzie iść twuj rocznik

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij