2022-05-22 13:01:08

Głogovia Głogów Małopolski ograła rezerwy Stali Mielec

Za nami mecz kończący 32. kolejkę 4 ligi podkarpackiej, w którym rezerwy Stali Mielec podejmowały drużynę Głogovii. Goście odnotowali piąte zwycięstwo z rzędu.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, w 29. minucie David Poreba otworzył wynik spotkania i wyprowadził drużynę z Mielca na prowadzenie. Radość mielczan nie trwała jednak długo, ponieważ 4 minuty później arbiter podyktował jedenastkę dla przyjezdnych. Przemysław Pyrdek zamienił karnego na bramkę i już było 1-1.

Druga część spotkania to już pełna dominacja drużyny Głogovii. W 68. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Filip Czop, a sześć minut później Arkadiusz Gil podwyższył wynik tego spotkania. Więcej bramek już nie padło i goście odnieśli pewne zwycięstwo 3-1.

1-0 David Poreba (29)
1-1 Przemysław Pyrdek (33-karny)
1-2 Filip Czop (68)
1-3 Arkadiusz Gil (74)