2022-05-21 18:59:27

Czarni Trześń mimo sporych chęci przegrali z JKS-em Jarosław

To nie było najłatwiejsze spotkanie! Czarni Trześń mimo tego, że w 4-ligowej tabeli zajmują ostatnie miejsce, stawili czoła mocniejszemu JKS-owi Jarosław. Jarosławianie wygrali ten mecz z minimalną przewagą 3-2. Przeczytajcie podsumowanie tego starcia.

Mimo ostatniej wygranej w Pucharze Polski przez JKS Jarosław, dziś już sytuacja nie była tak klarowna. Ostatnia drużyna- Czarni Trześń sprawiła małą niespodziankę i rozegrała dobrą drugą połowę. Wynik w całym spotkaniu otworzył w 12. minucie niezadowdny ostatnio w ekipie z Jarosławia-Karol Ptasznik. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej części.

Druga przyniosła dużo więcej emocji. Na stadionie w Trześni doszło do wyrównania ze strony gospodarzy i w 66. minucie gra rozpoczęła się od nowa. Szybko nadrobił to jednak JKS, który już trzy minuty później ponownie wyszedł na prowadzenie za sprawą celnego rzutu karnego Kamila Bały. Kolejny gol padł również w krótkim odstępie czasu, a jego autorem był Alex Kopcio. Zrewanżować chcieli się Czarni i w krótką chwilę ustrzellili swoją drugie trafienie na 2-3. Cztery gole padły w zaledwie osiem minut, a gorąco było pod jedną, jak i drugą bramką. Zwycięski wynik Jarosławian utrzymał się do końca spotkania i to oni powrócą z trzema punktami.

0-1 Karol Ptasznik (12)
1-1 Czarni Trześń (66)
1-2 Kamil Bała (69)
1-3 Alex Kopcio (72)
2-3 Czarni Trześń (74)