2022-05-08 16:55:50

Dawid Kroczek po meczu z Widzewem Łódź: Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym

fot. Resovia
fot. Resovia
  W meczu 32. kolejki Fortuna 1 ligi Apklan Resovia odniosła kolejne okazałe zwycięstwo i pokonała Widzeł Łódź 4-1. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener "Pasiaków".
 
- W pierwszej kolejności chciałem pogratulować całej drużynie i sztabowi, bo na pewno te gratulację się należą. Zagrali bardzo dobry mecz, sztab przygotował się bardzo dobrze do tego spotkania, co przełożyło się na wynik końcowy. Mieliśmy ostatnie spotkanie też niezłe, bo pokonaliśmy Arkę, strzelając cztery bramki i jechaliśmy tutaj z zamiarem zdobycia trzech punktów- powiedział Dawid Kroczek.
 
- Mecz na pewno dla nas bardzo ważny, bo chcieliśmy zrobić wszystko, żeby wygrać to spotkanie. Tak jak wszyscy widzieliśmy, byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, lepiej zorganizowanym. Szybko zdobyliśmy bramkę, strzeliliśmy drugą, byliśmy bardzo zdyscyplinowani jeśli chodzi o nasze działania w obronie, bo taki też był zamysł- mówił dalej trener Resovii.
 
- Cieszę się również z tego, że zespół kolejny raz pokazuje, jaki jest w nim potencjał. Różnie układała się ta runda dla nas i czasem brakowało małych detali, abyśmy zdobyli trzy punkty i może teraz myślelibyśmy jeszcze bardziej o górze tabeli. Niestety tak się nie stało, ale to pokazuje, jak duży tutaj jest potencjał- kontynuował szkoleniowiec "Pasiaków".
 
Całą wypowiedź z konferencji można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij