2022-05-08 16:26:16

Marek Saganowski: Jestem zadowolony z tego jednego punktu

  Zobaczcie, co powiedział Marek Saganowski, trener Motoru Lublin po meczu ze Stalą Rzeszów, w którym drużyny podzieliły się punktami.
 
- Myślę, że dwa oblicza tego meczu. Pierwsza połowa to my kontrolowaliśmy całe boisko, uzyskiwaliśmy te strefy, które chcieliśmy. Później mieliśmy trochę problemów z szybkim atakiem i z zamienieniem tej przewagi na bramkę. Druga połowa po zmianach już zaczęliśmy się bronić i zeszliśmy do niskiej obrony i tu zaczął się problem- powiedział Marek Saganowski.
 
- Chcieliśmy zrobić wszystko, żeby wywieźć stąd trzy punkty. Natomiast po meczu mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z tego jednego punktu- mówił dalej trener Motoru.
 
- Te mecze, które są przed nami, będą trochę spokojniejsze, ale musimy być dalej skoncentrowani, żeby to gdzieś nie przeszło w drugą stronę. Dzisiaj myślę, że zawodnicy pokazali, że mogą grać jak równy z równym z klubami, które są w pierwszej trójce- kontynuował Marek Saganowski.

Zapis pomeczowej konferencji można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Biało Niebieski Rzeszów 2022-05-09 02:17:54 7 0

Sagan Stalówka to Nie Stal Rzeszów!

Biało Niebieski Rzeszów 2022-05-09 02:17:54 7 0

Sagan Stalówka to Nie Stal Rzeszów!

Bolec 2022-05-09 11:34:05 6 0

Panie Marku z wami zremisowała STAL Rzeszów, Stalówka to przegrała z Siarka Tarnobrzeg ostatnio. Drobna różnica, ale z racji szacunku warto zapamiętać na przyszłość.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij