2022-05-08 12:49:00

Gabriela Polańska po sezonie kończy karierę!

Gabriela Polańska po trzech latach opuszcza Developres Bella Dolina Rzeszów. (fot. Developres)
Gabriela Polańska po trzech latach opuszcza Developres Bella Dolina Rzeszów. (fot. Developres)
Gabriela Polańska zakończy kaierę po sezonie 2021/22. 33-letnia środkowa reprezentowała barwy Developresu Bella Dolina Rzeszów od 2019 roku.
 
Gabriela Polańska zakończy karierę po finale Tauron Ligi. - To nie plotki, to prawda. Myślę, że mój czas dobiegł końca. To były piękne lata, na podsumowanie tego na pewno przyjdzie czas. Ale to w pełni świadoma decyzja i trzeba powiedzieć do widzenia - powiedziała Polańska w rozmowie z Nowiny24.
 
33-letnia środkowa jest rodowitą rzeszowianką. Jednak do Developresu Bella Dolina Rzeszów trafiła dopiero przed sezonem 2019/20. Z "Rysicami" zdobyła brązowy oraz srebrny medal Mistrzostw Polski. Aktualnie Developres walczy z Grupą Azoty Chemikiem Police w finale Tauron Ligi. Jednak podopiecznie Stephana Antigi przegrywają 0-2 w rywalizacji do trzech zwycięstw. Trzeci mecz w niedzielę 8 maja o godz. 17:30.
 
W swojej karierze Polańska reprezentowała również barwy GROT Budowlanych Łódź, BKS-u Bielsko-Biała, PTPS-u Piła oraz Muszynianki Muszyna.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij