2022-05-07 19:05:00

Marcin Stefanik bohaterem Siarki Tarnobrzeg! Zwycięstwo z Wisłą Sandomierz

Kolejne ważne zwycięstwo odniosła SIarka Tarnobrzeg. Podopieczni Sławomira Majaka ograli Wisłę Sandomierz, a jedynego gola zdobył Marcin Stefanik.

Mecz jednak lepiej mógł zacząć się dla Wisły Sandomierz, która dość odważnie grała w Tarnobrzegu. Podopieczni Jarosława Pacholarza nie zamierzali się tylko bronić. Siarka w 18. minucie mogła objąć prowadzenie. Świetnie w "szesnastce" odnalazł się w Mateusz Janeczko, ale zabrakło wykońćzenia i zawodnik gospodarzy dwukrotnie trafił w bramkarza.

W kolejnych minutach kibice oglądali dość spotkojne spotkanie, choć lekką przewagę miała Siarka. Tarnobrzeżanie w 33. minucie stanęli przed szansą objęcia prowadzenia, bowiem jeden z graczy Wisły zagrał ręką w polu karnym i arbiter wskazał na wapno. Do piłki podszedł Marcin Stefanik, który się nie pomylił i dał prowadzenie swojej drużynie.

Wisła w pierwszej połowie próbowała jeszcze powalczyć z wyżej notowaną Siarką, jednak gospodarze mądrze się bronili i na przerwę schodzili w lepszych humorach. Sandomierzanie po zmianie stron nie odpuszczali i cały czas starali się znaleźć sposób na zespół "zielono-czarno-żółtych". Podopieczni Jarosława Pacholarza niezłą okazję mieli w 54. minucie, ale jeden z graczy gości uderzył w spojenie.

Sobotnie spotkanie nie było porywające, choć nie można było odmówić woli walki i zaangażowania zarówno jednym i drugim. Wisła w 79. minucie stworzyła sobie kolejną niezłą okazję. Na strzał zdecydował się Fabian Burzyński, ale świetnie obronił Maciej Kowal. W końcówce prowadzenie podwyższyć mógł Kacper Józefiak, lecz trafił w bramkarza.

1-0 Marcin Stefanik (34-rzut karny)

Wyniki meczów 28. kolejki:

SIARKA TARNOBRZEG URATUJE HONOR PODKARPACIA I AWANSUJE !!!

Elo 2022-05-07 19:11:23

Czekamy na wypociny debila

Pendrak 2022-05-07 19:11:49

Ktoś mi powie bo nie widzę dobrze tabeli. Stalowa liczy się jeszcze w walce o awans? Które ma miejsce? Pamiętam że na początku rozgrywek mięli roznieść tę ligę w pył i awansować.

Marek M 2022-05-07 19:28:41

Brawo Siara! Jeszcze 6 kolejek i świętujemy

Science fiction 2022-05-07 19:47:27

Z tym świętowaniem to bym poczekał do ostatniej kolejki!! Mecz totalnie słaby dobrze że był karny bo mecz by się inaczej potoczył nasi piłkarze wyglądali jak dzieci w mgle a totalnie dno to Rogala dać go za darmo do zks albo nawet dopłacić i tak będzie lepszy niż ta zbieranina z pławo!! Jednym słowem mecz wygrany na fuksie!

KSS 2022-05-07 19:54:44

Bzdura z tym fartem. Strzelona względnie szybko bramka i spokój do samego końca, gdyby 0-0 utrzymywało się stosunkowo długo - NaSi z pewnością by podkręcili tempo a tak to nie było potrzeby bo Wisła nie specjalnie Nam zagrażała. Mecz do zapomnienia, jedziemy dalej.

TylkoZKS 2022-05-07 20:00:13

Jak widać nie trzeba mieć 5 000 000 złotych żeby awansować z tej ligi. Wystarczy trzymać się z dala od miernych kudłatych polityków i partyjnych kolesi w klubie.

Klaun braun 2022-05-07 20:02:57

Brawo Siarka !!!!
Siarka to jednak firma !!!

Science fiction 2022-05-07 20:16:58

Kss chyba na innym meczu byłeś a Twoje opinie oparte na meczach LM w tv!! Ponad 40 lat chodzę na mecze Siarki i wiem co mówię! Fuks i tyle!

KSS 2022-05-07 20:33:33

Za to twój nick świadczy na jakim Ty meczu byłeś. Mógłbym Ci odpowiedzieć tym samym, bo mamy podobny Siarkowy staż. Liga Mistrzów mnie nie mierzi i zacznę ją oglądać dopiero wtedy, gdy trafi tam Siarka więc nie wiem o czym napisałeś.

KSS 2022-05-07 21:13:14

Wróć gdy będziesz miał jakieś dobre argumenty, bo prywatny pocisk brzmi mocno słabo dzieciaku.

Science fiction 2022-05-07 21:31:03

Dziękuję za komplement ponad 30 lat nikt do mnie nie powiedział dzieciaku!! Każdy ma swój punkt widzenia ja oceniam według siebie i tego co ponad 40 lat widziałem w wykonaniu Siarki!! To jak tacy kibice tu są to pamięta ktoś taki mecz z Sępem Ż......w w którym grał wtedy znany trener Wojciech Białek .lub derby w lidze z Stalą Nowa Dęba

stary kibic 2022-05-07 22:09:48

Ano pamiętam dzieciaku. W Sepię Żelechów grał wtedy Znany obecnie trener Janusz Białek a nie Wojciech! Taka ciekawostka, Janusz Białek musiał zakończyć karierę piłkarską po faulu na nim Ojca Mirosława Młode w meczu Odrą Opole - Stal Mielec.

stary kibic 2022-05-07 22:09:53

Science fiction 2022-05-07 22:32:31

Fakt zwracam honor imiona mi się pomyliły!!! Mój błąd ale tych Białków trochę było! I wtedy był u nas hokejowy wynik!

Elo 2022-05-07 23:40:57

7-1

3 liga 2022-05-08 08:19:21

znów sie im udało jak zwsze cud na farcie , sędzie pomagaja daja karne za nic , dziady nic nie graja nie pokazuja 6

Cracovia 2022-05-08 08:21:15

to cracovia jest liderem i go nie oda będą mistrzem i awansują

Ks st 2022-05-08 08:24:47

żadne brawa i nic nie będa świetowac nie nadaja sie do ligi wyżej i o to nie walcza nie walczymy nie ma zawodników nic nie pokazuja , nic nie graja , nie ma kasy po co by sie pchały aby spaśc z chukiem , wycofac sie po pierwszej rundzie licencji by nie dostały

rowerek 2022-05-08 08:40:07

jesteś analfabeto?co tak późno?

~anonim 2022-05-08 09:29:48

Mamusia odwołała ślaban na komputer ;)

Lks 2022-05-08 14:44:38

Marcin Stefanik - Lks Igloopol Dębica !!!

obiektywnie obserwujący mecz 2022-05-09 09:05:39

Znowu karny z kapelusza podyktowany w bezczelny sposób przez pseudo sędziego. Wystarczy spojrzeć na nagranie jak zawodnik Wisły odbija piłkę bokiem a rękę ma schowaną z tyłu. Ten baran i jemu podobni po raz kolejny skrzywdzili Wisłę!!!