2022-05-07 17:05:16

Legion Pilzno pokonał MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

Legion Pilzno pokonał MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, którego sytuacja w ligowej tabeli robi się coraz trudniejsza.

Od początku spotkania obie drużyny miały swoje sytuacje, jednak obustronne ataki nie były na tyle skuteczne, żeby zagrozić bramce rywali i w pierwszej połowie bramek nie oglądaliśmy.

W drugiej części spotkania w końcu doczekaliśmy się goli. Strzelanie rozpoczął Jakub Szewczyk i wyrowadził przyjezdnych na prowadzenie. Chwilę później kolejną bramkę dołożył Oskar Mazur i było już 2-0. Jedyną bramkę dla zespołu z Ustrzyk Dolnych zdobył Łukasz Bujak w 88. minucie.

Wynik spotkania do końca meczu już się nie zmienił i drużyna gości może dopisać kolejne trzy punkty. Dla gospodarzy było to bardzo ważne spotkanie, a porażka jeszcze bardziej skomplikowała ich sytuację w kwestii utrzymania.

0-1 Jakub Szewczyk (65)
0-2 Oskar Mazur (79)
1-2 Łukasz Bujak (88)